Sepetim (0) Toplam: 0,00

Sipariş Koşulları

SİPARİŞ:

Siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması beklenmektedir, bu bilgilerin kontrolü  ve onayı sonrasında siparişleriniz  1-7 iş günü içerisinde tercih ettiğiniz kargo firması ile belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapacağınız tüm siparişler sonraki ilk iş günü işleme alınacağından elinize bir sonraki iş günü ulaşacaktır.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ VE İADE: 

İade ve ürün değişimi işlemlerinde "6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" çerçevesinde hareket edilmektedir. 

Siparişinizde oluşabilecek eksik, hasar veya yanlışlık durumunda bilgi@yabancidilkitap.com mail adresimizden bize ulaşmanız ve bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Firmamız hatası ile oluşabilecek durumlarda, satın aldığınız ürünün değişimi yukarıda belirtilen yasa hükümleri doğrultusunda mümkün olabilmektedir.

Ürün değişimi söz konusu olduğunda, değiştirelecek ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından yeni ürün 24 saat içinde masraflar firmamıza ait olarak kargoya teslim edilecektir.

SİPARİŞ İPTALİ ve CAYMA HAKKI:

Siparişinizi iptal ettirmek için  bilgi@yabancidilkitap.com mail adresimizden bize ulaşıp iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Talebinizin ardından ilgili sipariş girişi incelenip ürünler kargoya teslim edilmemiş ise siparişler hemen iptal edilecektir, iptal edilen siparişlerin ödemesi gerçekleşmiş ise ödenen tutardan (gerekirse) banka işlem ücretleri kesilerek kalan tutar alıcı hesabına aktarılacaktır. Alıcı hesabına aktarılan bu tutarın alıcı hesabına geçmesi 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

Kargoya teslim edilen ürünlerin iptali mümkün olmamaktadır. 

Fakat, ilgili yasa hükümleri kapsamında, satın aldığınız her ürünü/ürünleri -cayma hakkı kullanılamayacak ürünler hariç olarak- , teslim veya sözleşmenin imzalandığı tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde ürün hasarlı olmasa dahi -hiçbir gerekçe belirtmeksizin- iade edebilirsiniz.
İade için, satın aldığınız ürünün işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmış olması tahrip edilmemiş ve bozulmamış olması ve cayma hakkına dair yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir. 
Bu bildirimin firmamıza ulaşmasını takiben bildirimin ulaştığına ilişkin teyit bilgisi tarafınızla paylaşılacak ve bildirimin ulaşma tarihini takiben de 14 (ondört) gün içinde cayma hakkına konu ürünün/ürünlerin bedeli ödeme şekline uygun bir şekilde tarafınıza iade edilecektir.
İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir. Cayma hakkının kullanılması halinde, fatura aslının iadesi zorunludur. Ancak, fatura aslının gönderilmemesi halinde KDV ve varsa sair yasal kesintiler iade edilemeyecektir. 

 

 

Kapat